Чи варто переїжджати до Києва? 

 

Хто не хоче стати жителем столиці? На пальцях перерахувати. Проте життя в Києві має як безліч плюсів, так і свої мінуси. Сьогодні компанія Kievsea https://kievsea.com.ua/ розповість вам, до чого варто бути готовим, переїхавши в найбільше місто України. 

  

Плюси 

Успішна кар'єра та стабільний дохід 


Не дивно, але більшість людей їде до Києва саме за можливостями, які дають великі міста. Тут набагато більше фірм, компаній, що знаходяться в пошуках співробітників, так що ймовірність знайти хорошу роботу в Києві набагато вище, ніж в провінціях. 

 

Зручна інфраструктура 

 На кожному кроці вас чекають продуктові магазини, аптеки, продовольчі магазини. Саме це відрізняє велике місто від маленького. Адже тут ви можете швидко зорієнтуватися в будь-якій ситуації, навіть в екстреній, і дістатися до засобів першої необхідності. 

 

Розваги різного формату 

Тут ви точно не будете нудьгувати. Чого тут тільки немає: торгові центри, спортзали, клуби, музеї, бібліотеки, пам'ятки різного характеру. На кожен день можна знайти нове заняття, що точно неможливо в маленьких містах, які обійти за 2 години легше нікуди. 

Прийнятний комунальний сервіс  

Переїхавши до Києва, ви можете забути про нерегулярність гарячої води, інтернету і газу. Київ - точно останнє місце, де всі ці зручності - не розкіш, а щось звичайне, що має бути завжди, за замовчуванням. Комунальні послуги при цьому досить дешеві. Також завжди проводяться ремонтні роботи при поломці поривів води, газу, світла. 

 

Також інтернет доступний кожному.Наш зв'язок вже набліжается до рівня європейської. Навіть в метро спокійно можна залишатися на зв'язку. 

 

Мінуси 

Шум і постійний рух 

Київ як місто мільйонник постійно галасливий . Тут постійний трафік людей, які кудись поспішають. Якщо вас напружує такий ритм життя - швидкий, досить стресовий, то навряд чи ви надовго затримайтеся в столиці. 

 

Ціни 

У спальних районах вони особливо не відрізняються від провінційних, а ось в центрі можна сильно витратитися на банальні речі - націнка там жахлива. Що вже говорити про оренду квартири. Потрібно добре стояти на ногах, щоб зважитися знімати або купити квартиру в столиці. 

 

Пробки  

На жаль, актуальна проблема Києва, тому що не з усіх точок можна швидко дістатися до потрібного місця призначення. Якщо ви хочете вранці приїхати з Позняків на Майдан Незалежності на своєму авто, то чекайте як мінімум годинну пробку. А якщо ви живете на Троєщині, то ситуація дуже плачевна. 

 

Як ми бачимо, в столичного життя є багато плюсів і мінусів. Звичайно, вибір за вами, варто враховувати власні бажання і пріоритети. Якщо вас влаштовує динамічне життя, сповнене емоцій і можливостей, Київ безумовно чекає вас. При покупці квартири радимо звернутися в агентство з нерухомості Kievsea https://kievsea.com.ua/, яке допоможе вибрати будинок в кращому районі для життя Києва.

Продолжить Регистрация